Nar Meyve Presi

Nar Dökümün bir markası olan Profesyonel Kollu Katı Meyve Presi, uzun araştırma ve geliştirme neticesinde yılların uzmanlığı ve deneyi ile imal edilmektedir. Ürünümüzde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini gözeterek kaliteden ödün vermeden, ergonomi ve ekonomik üretim anlayışını ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize ürünümüzü sunduk. Gerek Ev kullanıcıları gerekse Ticari kullanıcılardan aldığımız ilk geri dönüşler bizleri mutlu etti.

Amacımız verimli olarak katı meyve ve narenciye ürünlerini sıkan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak. Üretimini kendi tesislerimizde yaptığımızdan muadil ürünlere kıyasla daha ekonomik olarak sunmaktayız. Ayrıca garanti ve kalitesi Nar Döküm Güvencesindedir.

Toplu sipariş ve çoklu alımlarda uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinin yanında hızlı teslimat özelliği ile ürünleriniz istediğiniz yere gönderilmektedir.

katı Meyve Sıkacağı

Meyveleri parçalamadan sıkan Meyve Presi

Kollu Nar Presi, narenciye sıkacağı iamalat satış destek. Özel tasarımı ile meyveleri parçalamadan sıkan, sağlam gövdesi ile uzun ömürlü, 2 yıl garantili kollu meyve presi...

Katı Meyve Sıkacağı

Nar, portakal, greyfurt, mandalina ve limon gibi narenciye ve katı meyvelerin sıkılmasında kullanılır. Özel açılı dişli mekanizması ile kolay sıkım sağlar. Profesyonel kullanım için uygundur.

narenciye sıkacağı, narenciye presi, Meyve Presleri, Döküm Meyve Presi, Kollu Meyve Presi, Sanayi Meyve Presi, Maskot Meyve Presi, Nar Pres Meye sıkacağı,  Nar  Meyve Presi

Katı Meyve ve Narenciye Sıkacağı

Nar Pres Profesyonel Meyve Sıkacağı

Hızlı teslimat, en uygun fiyat, %100 müşteri memnuniyeti, toplu siperişlerde fiyat ve ödeme avantajı. Üstelik Nar Döküm güvence ve kalitesi ile...

Profesyonel Narenciye & Meyve Sıkacağı

Döküm gövde üzerine imalatı yapılan meyve preslerimiz, 3 yıl garanti ve toplu siparişlerde fiyat aavantajları ile sizlere sunulmaktadır.